Rabija super e lumtur, kjo është arsyeja

Gresa Pallaska është aktorja kosovare që me rolet e saj arriti të jetë e njohur edhe jashtë kufijve kombëtarë.

Roli që e bëri edhe më të njohur në publikun shqiptar është ai I ‘Rabies’ në serialin ‘Çka ka shpia’.

Gresa Pallaska apo Rabija siç e njohin të gjithë u bë e njohur fal rolit të saj tek seriali ‘Ҫka ka shpija’, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është ndër aktorët më të dashura për publikun kosovar.

Përveç si aktore shumë e suksesshme është edhe një femër e bukur, pa dyshim.

Kështu, përveç aktrimit ajo njihet edhe për linjat e saj perfekte dhe elegancën e saj.

Ka një stilt të veçantë nga i cili inspirohen shume femra.

E në imazhin e radhës që ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram Gresa duket aq këndshëm dhe sikur “fluturon” nga lumturia.

Epo, ka mjaftë arsye për të qenë e lumtur, kaq suksese dhe kaq shumë dashuri nga të gjithë njerëzit.