Rita Ora zbulon detajet e projektit të ri muzikor 

 
 Rita Ora shumë shpejtë do ta publikojë këngën e re me videoklip. 

  

 

 

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, nëpërmjet një postimi në Instagram ka dhënë detaje lidhur me projektin e ri muzikor të cilin e ka në bashkëpunim me Kygon, shkruan lajmi.net.

Kënga e cila titullohet “Carry On” pritet të publikohet më 19 prill që i bie ditë e shtunë.

Kujtojmë se ajo po e shijon suksesin e projekteve të tjera muzikore dhe është po ashtu e angazhuar në turne të ndryshëm në kuadër të albumit “Phoenix”.

Pavarësisht

Gjatë qëndrimit të saj në vendlindje, Rita u takua edhe me familjarët, miqtë dhe ishte për ta vizituar varrin e gjyshit./Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 ⚡️CARRY ON⚡️ I can’t wait to show you my new song with @kygomusic for @detectivepikachumovie out Friday!!! Swipe left to see the official artwork and swipe up in stories to pre-save ? are you ready? ??#CarryOn⚡️ 

A post shared by   RITA ORA  (@ritaora) on

 

  

  

 

albshowbizzz.com