“Tërë jetën në krahë”, Fifi me urim të veçantë për Fjolla Morinën

 
 Fifi e ka uruar me fjalë zemre Fjollën me rastin e ditëlindjes. 

  

 

 

Fjolla Morina sot feston ditëlindjen, ajo ka mbushur plot 33 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Në mesin e urimeve të panumërta që mori me këtë datë, atë e uroi në mënyrë të veçantë Filloreta Raçi-Fifin.

“Ton jeten n’krahë. Gezuar shpirt i jemi. Shume shpesh m’kane fol e m’kane thane “cka po lyp me fjollen”…. gjithe pergjigja jem ka qene dhe do te jete -: ni femer me zemren qe e ka ajo i duhet krejte njerzve n’bote me pase afer” e rregulloj boten per ty…na vujme me pase njerez te mire ne rreth, fatkeqesisht dita dites po hup miresia, po te ti e kom gjet gjithmone qetesine.. Faleminderit qe t’kom e gezuar ditelindjen shac.. t’du shume t’paça gjithe… Mos harro “Njeriun e forte e sfidon Zoti, e ti je njo prej tyre”, shkruan këngëtarja.

Për ndryshe, dy artistet përveç se ndajnë profesionin e njëjtë, ato janë shoqe mes vete. /Lajmi.net/

  

 

albshowbizzz.com