Vajza e Safetes ‘sfidon’ të gjitha, grimerja e ka bërë ‘kukull’ sot

Motrat Mustafa janë dy prej këngëtareve më të shquara të muzikës popullore shqiptare.

Ato janë tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbremje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Përveç që është këngëtare vetë, talentin e Safetes e ka marrë edhe vajza e saj Elsa.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale dhe sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e rregulluar, dhe që po duket shumë bukur./ORAinfo/