Alb ShowBizzz

U bene 5 vite qe shoku im i ngushte eshte larguar nga kjo bote. Sot me befasoi nje thirrje nga numri i tij i telefonit. Ishte Ahmedi, djali i tij 10 vjecar dhe me kerkoi ti blija nje biçikletë. E pyeta: Ahmed, a e di ti se me ke po bisedon? Tha: Jo, por te albumi i fotografive te babit, pashe nje foto e cila mbrapa kishte kete numer dhe shkruante:”Nese keni nevoje per dicka dhe une nuk jam prane jush, kerkoni kete njeri”. Po ju, a keni nje shok te tille?